תפריט סגור

חנות

החנות "חוות ילדי הטבע" הוקמה בשנת 2014 על ידי יקיר ויאיר ניר. שניהם בעלי תעודות של מטפלים מוסמכים ובעלי היתירים לטיפול וגידול בעלי חיים מטעם רשות הטבע והגנים.

ביחד הם יזמו והקימו מאפס את החנות כל אחד בתחומו. אם זה יאיר בתחום הלוגיסטי ואם זה יקיר המתמחה בבעלי חיים אקזוטיים כגון נחשים, לטאות, פרוקי רגליים ועוד.

עם ההבנה שהשוק מוצף במזונות וציוד לכלבים וחתולים אבל לא מספיק מגוון ועשיר בתחום הזוחלים ובעלי החיים האקזוטיים הם בחרו לקדם את התחום ולהביא אותו לקדמת הבמה. נכון להיום "חוות ילדי הטבע" היא החנות המובילה בשוק בתחום הזוחלים ובעלי החיים האקזוטיים.

בחוות ילדי הטבע תקבלו חווית קנייה מדהימה וזאת בזכות הצבעוניות שבחנות, הידע העשיר והרחב של הצוות, מבחר רב של מוצרים וכמובן מגוון גדול של בעלי חיים שניתן לאמץ אל ליבכם מפינת החי. 

בתחום המזון לכלבים וחתולים תוכלו למצוא את החברות המובילות: אקוליבריה, אדיקש, Era, מון קט ועוד…
בתחום הציוד לזוחלים:zoo-med, exoterra, gigan terra, טריקסי ועוד…                                                                                        בתחום הציוד למכרסמים ותוכים: מדיוני, קוניפיק ועוד…                                                                                                                בתחום הציוד לדגים: JBL, אטמן ועוד…

אנחנו מזמינים אתכם לחוות חווית קניה ייחודית ומספקת שתשאיר לכם טעם של עוד.

כמובן שבמקום יש חניה בשפע וגישה נוחה לנכים.

במידת הצורך אנו מבצעים משלוחים באזור בקעת אונו והישובים הסובבים.

לפרטים נוספים: 03-5322726 | ניתן למצוא אותנו גם בוויז "חוות ילדי הטבע"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *